Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa
Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa med 4 sovrum, som ligger 5 km från Sitio Popolandia, erbjuder gästerna en terrass där de kan koppla av. Villan med 8 badrum, som passar för upp till 10 gäster, har en parkering.
Villan ligger ungefär 10 minuter med bil från Shopping Atibaia.
Detta boende har ett badrum med en separat toalett och en dusch.
Det finns matplats, tillsammans med kylskåp, ugn och köksredskap.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa ett kök?
Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa har ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa?
Man kan bo i Chacara Pouso Feliz Atibaia Villa med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Sitio Popolandia och Shopping Atibaia, som ligger 5 km från boendet respektive 2 km bort.